D.U.K.

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Transportuojant mūsų transportu (mikroautobusu): 0,4 Eur už 1 km., atstumas skaičiuojamas pirmyn ir atgal.

Kur galėčiau atsiimti prekes?

Nemokamai prekes galite atsiimti Šiaulių sandėlyje (Televizorių g. 12) arba Vilniuje (Verkių g. 35, įvažiavimas iš Lakūnų gatvės).

Ar galima grąžinti prekes?

LIETUVOS RESPUBLIKOS Ūkio ministro 2001 M. BIRŽELIO 29 D. ĮSAKYMO Nr. 217 „DĖL DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

4. Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės ne maisto prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:

4.1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

4.2. atitinkamai sumažinti prekės kainą;

4.3. per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

4.4. atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu, pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus, trūkumus pašalino pats pirkėjas ar trečiųjų asmenų padedamas;

4.5. vienašališkai nutraukti pirkimo–pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

7. Jeigu pirkėjas nepateikia prekės pirkimo – pardavimo dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti šių taisyklių 4 punkte nurodyti pirkėjo reikalavimai tik pardavėjui sutikus.

Kokia yra grąžintinų prekių kokybė?

Gali būti pažeista pakuotė kurjerių pristatymo metu, būti nepilnas komplektas, taip pat prekė gali turėti kitų defektų ir t.t. Jeigu pačiame aprašyme nėra nurodyta kitaip.

Kaip rezervuoti prekes?

Elektroninu paštu atsiunčiame išankstinę sąskaitą, Jūs sumokate 20 Eur’ų rezervacijos mokestį už norimą prekę, o likusią sumą atsiimant arba mums pristačius (pagal susitarimą).

Kainos be PVM

Kadangi čia didmeninės prekybos tinklalapis daugelis kainų nurodytos be PVM.